Чемпіон! Крістіан Ортега виграв золоту медаль в Кубку націй з велосипедного спорту

Бігун Барранкільї став недосяжний у кілометровому випробуванні Кубка націй Тіссо у Глазго 2022 року, тоді як Сантандер Марта Байона завоювала бронзу в індивідуальній швидкості жінок

Guardar

У віці 21 року гонщик Барранкільї Крістіан Девід Ортега Фонтальво був коронованим чемпіоном світу в Кубку націй з велосипедного спорту 2022 року, комерційно відомому як Кубок націй Тіссо, що проходив у Глазго, Шотландія.

Записавши час в одну хвилину та 325 тисяч секунди, Ортега виграв золоту медаль змагань на колесах, що проводяться на британській території, тоді як його співвітчизник та товариш по команді Сантьяго Рамірес зайняв четверте місце з однією хвилиною та 918 тисячними частками секундив так званому тесті Кілометра в чоловічому режимі.

Велосипедист Барранкілья підтвердив свою чудову форму на велодромі сера Кріса Хоя в Глазго, записуючи безпрецедентний час у своєму послужному списку.

Колумбієць був другим у кваліфікаційній фазі, але у грандіозному фіналі він обіграв француза Мелвіна Ландерно, який зробив той самий маршрут за одну хвилину і 700 тисячних часток секунди, тоді як бронза пішла бігуна Алехандро Мартінес Хорро з однією хвилиною та 832 тисячними частками секунди.

У тесті цієї п'ятниці, 22 квітня, Крістіан прийшов ззаду на фронт. У турнірній таблиці він був сімнадцятим на старті; у 500 метрах він був десятим; у 759 метрах він був четвертий; а на фініші йому було 2. Уже в фіналі барранкілеро зробив так:

Вихід: шостий

500 метрів: квартал

750 метрів: секунда

1кілометр: перша і золота медаль.

Infobae

Загалом, бігуни цієї гонки йдуть спереду назад, з урахуванням того, що втрачають ноги з проходженням кіл.

Оживіть тоді момент, коли Крістіан досягає часу 1:00 .325 і стає недосяжним для своїх послідовників у Глазго:

Крістіан Ортега виграв золоту медаль на Кубку націй з велосипедного спорту в 2022 році/(Twitter: @UCI_Track)

Крістіан Девід є частиною естафети поколінь треку в програмі PAD Міністерства спорту, і за словами колумбійського експерта з велоспорту в Twitter Дієго Сандовала, призер сьогодні почав грати у футбол в атлантичній столиці, але почав підходити до велосипеда як частина нічнівелосипедні смуги району.

За порадою однієї з її тітоньки ризикнути на велосипеді, вона зробила перехід від любителя до професіонала, процес, в якому її першим тренером був Рікардо Морено в Атлантичній велосипедній лізі . Згодом він змагався за Колумбію на Пан-Американських молодіжних іграх у Калі та виграв там 3 золоті Keirin : Speed ; Індивідуальний ; і Team Speed .

У молодому віці Дієго Сандовал вважає його явищем спорту на колесах після того, як він зробив свій перший дзвінок з Колумбійською старшою командою з велоспорту у віці 21 року та участі у своєму першому міжнародному змаганні на Кубку Шотландських націй.

Infobae

Сантандерський бігун Марта Байона Пінеда також підтвердила великий спортивний момент, через який вона переживає цієї п'ятниці, 22 квітня, на Кубку націй Тіссо .

У жіночому індивідуальному швидкісному режимі змагань Байона посіла третє місце і завоювала бронзову медаль після змагань з канадським переможцем Келсі Мітчелл , яка найшвидша у фіналі випередила голландську Лорін ван Ріссен (срібну медаль). Колумбієць зі свого боку завершив подіум після побиття української Олени Старикової.

Infobae

Тим часом інший кавовий бігун у конкурсі - Маріаніс Салазар, який залишився поза у відбірковому раунді. Сороккоманд-учасниць продовжать цієї суботи, 23 квітня, захід на велодромі сера Кріса Хоя в Глазго , з відбірковими раундами в день і вдень у медалі суперечці.